CEPKASK

Cepkask marka model ayırmaz. Cepkask, Türkiye nin ilk ve tek kapsamlı Cep Telefonu Hizmet Paketidir.

Cepkask, 0 – 1300.-€ aralığındaki her marka, model cep telefonuna hizmet verir. Cepkask, faturalı ve yeni cep telefonlarına hizmet vermektedir. Cepkask yurt dışından gelen cep telefonlarına da hizmet verir. Satış belgesi olması yeterlidir. Cepkask, üretici garantisi (Epidemik hatalar) dışında kalan ve sertifika şartları çerçevesinde hırsızlıklar dahil kullanıcı hatalarını (kırılma, sıvı teması, gasp, kapkaç, yüksek voltaj, kavrulma, deprem hariç doğal afetler v.s) ve danışmanlık, teknik destek, hukuki destek, çağrı merkezi, teknik servis hizmetlerini vermektedir.

Cepkask’ın Türkiye Genel Distribütörlüğünü ülkemizin önde gelen dağıtım şirketleri ARENA Bilgisayar A.Ş, Platform Dağıtım, Deep Teknoloji, VMY Dağıtım, EXA Elektronik Bilgi İşlem San. ve Dış Tic. Ltd. Şti ve Koyuncu Elektronik A.Ş üstlenmiştir.

Cepkask’da tüm hasar evrak işlemleri internet sitesi üzerinden on line yapılmaktadır. Cepkask müşterileri bir hasar halinde şirket hatlarından sesli yanıt sistemi ile web sitelerindeki online linklere yönlendirilmektedir. Müşteriler hasar ihbarlarını beklemeksizin yapmakta, soru öneri ve şikayetlerini de san

Taşımak için, tıklayın ve sürükleyin ​