DİĞER HİZMETLERİMİZ

Diğer Hizmetler

Teknik DestekHizmet Paketleri sahipleri satın aldıkları elektronik cihaz ile alakalı olarak her türlü teknik konuda bilgi alabilmektedir. Yeni kalibrasyonların, güncellemelerin yüklenmesi, sosyal medya platformlarına üye olma aşamaları (Facebook, Twitter, Whatsapp), tüm ayarlar, şarj problemleri, internete bağlanma ve wireless sorunları, internet kapasitesi, yasal ve ücretsiz proğramların indirilmesi, Microsoft programlarının çalıştırılması ve işlevleri hakkında genel bilgi verilmesi, ilgili elektronik cihazların tarafımıza fiziki olarak gönderilmesi ve getirilmesi halinde fiziki olarak da bu hizmetler verilmektedir.

Teknik ServisHizmet Paketleri sahipleri satın aldıkları elektronik cihaz ile alakalı olarak yasal garanti ve hizmet paketi içerisinde ücretsiz olarak hediye edilen tam ziya elektronik cihaz sigortası kapsamında olmayan, kullanımdan doğan kırılma , sıvı teması gibi arızaları, rutin bakım, temizlik, yağlama, düzeltme, ayarlamalar, kontrol ve modifikasyonları yapmaktadır.

Hukuki DestekHukuki destek şirketimizin anlaşmalı Hukuk Bürosu tarafından verilmektedir. Hizmet Paketleri sahipleri satın aldıkları elektronik cihaz ile alakalı olarak gerek satıcı ile yaşadığı anlaşmazlıklarda, gerekse yasal garanti kapsamında oluşmuş arızaların yetkili teknik servisler tarafından giderilmesi veya 4077 sayılı Tüketici Kanunu kapsamında yeni cihaz verilmesi konusunda yaşanan anlaşmazlıklarda, yasal garanti kapsamında oluşmuş bir arızanın yetkili teknik servislerde geçen onarım müddeti konusunda oluşan anlaşmazlıklarda bilgilendirme yapılmaktadır.

DanışmanlıkHizmet Paketleri sahipleri aldıkları elektronik cihazların kondisyonları, kapasiteleri, teknik özellikleri, yasal garanti süreçleri, yetkili servisleri hakkında bilgilendirilirler. Hırsızlık olaylarında müşterinin GSM operatörü, Telekominikasyon Kurumu ve Kolluk Kuvvetleri nezdinde yapacağı müracaatları koordine etmek yönlendirmek. telefonun en kısa süre içerisinde görüşmeye kaptılmasını sağlamak.

LojistikHizmet Paketleri sahipleri satın aldıkları elektronik cihaz ile alakalı olarak yasal garanti kapsamında resmi servislerde yaptıracağı onarımın sağlanması amacıyla, elektronik cihazını şirkete gönderir. Elektronik cihaz yetkili servise teslim edilir ve onarımın başlaması sağlanır. Onarım yasal süre içerisinde gerçekleştiğinde elektronik cihazı müşteriye kargo yoluyla geri gönderir. Eğer yetkili serviste onarım yasal süre içerisinde gerçekleşmez ise, müşteri 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun kendisine tanıdığı hakları hakkında bilgilendirilir.

Online Müşteri HizmetleriMüşterinin Cepkask ve Teknokask Hizmet Paketleri çerçevesinde taahhüt edilen hizmet konularında soru ve sorunlarına yazılı cevapların verildiği, Sigortacılık mevzuatı hususunda yasal bilgilendirmelerin yapıldığı hizmet linki.

Call CenterMüşterinin Cepkask ve Teknokask web siteşlerindeki online müşteri hizmetleri linkini kullanmak istememesi halinde, müşterinin soru ve sorunlarına kolay, basit ve çabuk anlaşılabilecek kısa cevaplar ile canlı destek sunan alternatif müşteri hizmetleri çağrı merkezi.

Taşımak için, tıklayın ve sürükleyin ​