GEREKLİ EVRAKLAR

Müşteri kısmi hasarlarda, hasarlı cihaz ile birlikte hasarlı cihazın fatura aslını, olaya ait imzalı beyanını, adres bilgilerini, kullanıcının ve fatura sahibinin kimlik fotokopisini, ekran kilit şifresini, Cepkask veya Teknokask sertifikasının ve seri numaralı ambalajının aslını Cepkask A.Ş Genel Müdürlüğü’ne gönderecektir.

Müşteri, Gasp, Kapkaç, Hırsızlık hasarlarında, polis zaptının veya savcılık tutanağının aslını, görgü tespit tutanağının aslını, cihaz'ın fatura aslını, kimlik fotokopisini, Cepkask veya Teknokask sertifikasının ve seri numaralı ambalajının aslını Cepkask A.Ş Genel Müdürlüğü’ne gönderecektir.

Müşterinin şirket olduğu hasarlarda yukarıdaki evraklara ilaveten şirketin vergi levhası, ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi, şirket yetkilisinin imza sirkülerinin fotokopisi, cihazı kullanan şirket personeli ise maaş bordrosunu Cepkask A.Ş Genel Müdürlüğü’ne gönderilecektir.

Not: Eksik evrak ve güvenlik kodu gönderilmeden kesinlikle hasar işlemi yapılmayacaktır.

CEPKASK A.Ş GENEL MÜDÜRLÜK ADRES

E5 Karayolu üzeri Adnan Kahveci Bulvarı No:33 Aker Plaza A Blok Kat:4 34188 Şirinevler/İstanbul

Siz değerli müşterilerimize sağladığı avantajlardan yararlanmak için Yurtiçi Kargo’yu tercih etmenizi öneririz. Tüm kargo gönderileri müşteriye aittir. Belgelerinizin ve cihazınızın şirketimize tesliminden itibaren 10 gün sonra musterihizmetleri@cepkask.com adresinden mail yoluyla bilgi alabilirsiniz.

HIZLI İLETİŞİM: müşterihizmetleri@cepkask.com
Müşteri Hizmetleri : +90 212 639 54 54 PBX

Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler dakikası 2.99 krş üzerinden ücretlendirilmektedir.

Taşımak için, tıklayın ve sürükleyin ​